CD105NP-391KC
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
CD105NP-391KC
JLCPCB Part #
C2455445
Package
SMD,10x9mm
Description
1.3Ω 390uH 480mA ±10% SMD,10x9mm Power Inductors ROHS