SWXSPBCVE0-29.910000
MFR.Part #
SWXSPBCVE0-29.910000
JLCPCB Part #
C22449218
Description
-40℃~+85℃ 29.91MHz 30pF 50Ω Through Hole Crystal Oscillator ±20ppm ±30ppm HC-49S Crystals ROHS