SWXSPBCVE0-13.232800
Extended
Manufacturer
Starwave
MFR.Part #
SWXSPBCVE0-13.232800
JLCPCB Part #
C22446915
Package
HC-49S
Description
-40℃~+85℃ 13.2328MHz 30pF 50Ω Through Hole Crystal Oscillator ±20ppm ±30ppm HC-49S Crystals ROHS