SWXSHBCVH0-6.063000
MFR.Part #
SWXSHBCVH0-6.063000
JLCPCB Part #
C22438642
Description
-40℃~+85℃ 20pF 6.063MHz 80Ω Through Hole Crystal Oscillator ±20ppm ±30ppm HC-49S Crystals ROHS