SWXSEBCVE0-27.138300
MFR.Part #
SWXSEBCVE0-27.138300
JLCPCB Part #
C22449208
Description
-40℃~+85℃ 15pF 27.1383MHz 50Ω Through Hole Crystal Oscillator ±20ppm ±30ppm HC-49S Crystals ROHS