SWXSHBCVE0-40.433000
MFR.Part #
SWXSHBCVE0-40.433000
JLCPCB Part #
C22449237
Description
-40℃~+85℃ 20pF 40.433MHz 50Ω Through Hole Crystal Oscillator ±20ppm ±30ppm HC-49S Crystals ROHS