SWXSEBCVE0-26.000000
MFR.Part #
SWXSEBCVE0-26.000000
JLCPCB Part #
C22449197
Description
-40℃~+85℃ 15pF 26MHz 50Ω Through Hole Crystal Oscillator ±20ppm ±30ppm HC-49S Crystals ROHS