SWXSHBCVE0-26.872700
MFR.Part #
SWXSHBCVE0-26.872700
JLCPCB Part #
C22449203
Description
-40℃~+85℃ 20pF 26.8727MHz 50Ω Through Hole Crystal Oscillator ±20ppm ±30ppm HC-49S Crystals ROHS