SWXS8BCVH0-9.882000
MFR.Part #
SWXS8BCVH0-9.882000
JLCPCB Part #
C22438672
Description
-40℃~+85℃ 10pF 80Ω 9.882MHz Through Hole Crystal Oscillator ±20ppm ±30ppm HC-49S Crystals ROHS