SWXSBBCVE0-13.290500
MFR.Part #
SWXSBBCVE0-13.290500
JLCPCB Part #
C22446919
Description
-40℃~+85℃ 12pF 13.2905MHz 50Ω Through Hole Crystal Oscillator ±20ppm ±30ppm HC-49S Crystals ROHS