GYD65000
Extended
Manufacturer
Sprague Goodman Elec
MFR.Part #
GYD65000
JLCPCB Part #
C5648939
Package
Plugin
Description
-40℃~+70℃ 10.2mm 1000@1MHz 100V 4.5pF~65pF Plugin Trimmers, Variable Capacitors ROHS