GYD40000
Extended
Manufacturer
Sprague Goodman Elec
MFR.Part #
GYD40000
JLCPCB Part #
C7284322
Package
Plugin
Description
-40℃~+70℃ 10.2mm 1000@1MHz 3pF~40pF 插件 Trimmers, Variable Capacitors ROHS