GXE45000NM
Extended
Manufacturer
Sprague Goodman Elec
MFR.Part #
GXE45000NM
Description
-40℃~+125℃ 11.4mm 1500@1MHz 250V 5pF~45pF - Trimmers, Variable Capacitors ROHS