GWL8R050
Extended
Manufacturer
Sprague Goodman Elec
MFR.Part #
GWL8R050
JLCPCB Part #
C5719880
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 0.8pF~8pF 1000@250MHz 12mm Plugin Trimmers, Variable Capacitors ROHS