GNR2R500
Extended
Manufacturer
Sprague Goodman Elec
MFR.Part #
GNR2R500
Description
-55℃~+125℃ 0.4pF~2.5pF 3000@250MHz 5.8mm - Trimmers, Variable Capacitors ROHS