GNR1R200
Extended
Manufacturer
Sprague Goodman Elec
MFR.Part #
GNR1R200
Description
-55℃~+125℃ 0.3pF~1.2pF 4000@250MHz 5.8mm - Trimmers, Variable Capacitors ROHS