GKG10068-07
Extended
Manufacturer
Sprague Goodman Elec
MFR.Part #
GKG10068-07
Description
-25℃~+85℃ 100V 2.9mm 3pF~10pF 500@10MHz - Trimmers, Variable Capacitors ROHS