GKYB10066
Extended
Manufacturer
Sprague Goodman Elec
MFR.Part #
GKYB10066
Description
-25℃~+85℃ 1.6mm 100V 3.5pF~10pF 500@1MHz - Trimmers, Variable Capacitors ROHS