GKYB20066
Extended
Manufacturer
Sprague Goodman Elec
MFR.Part #
GKYB20066
Description
-25℃~+85℃ 1.6mm 100V 300@1MHz 5.5pF~20pF - Trimmers, Variable Capacitors ROHS