GHN23000
Extended
Manufacturer
Sprague Goodman Elec
MFR.Part #
GHN23000
JLCPCB Part #
C5645965
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 0.8pF~23pF 26.19mm 700@20MHz Plugin Trimmers, Variable Capacitors ROHS