GHC16000
Extended
Manufacturer
Sprague Goodman Elec
MFR.Part #
GHC16000
JLCPCB Part #
C5718601
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 0.8pF~16pF 19.46mm 800@20MHz Plugin Trimmers, Variable Capacitors ROHS