GHL16000
Extended
Manufacturer
Sprague Goodman Elec
MFR.Part #
GHL16000
JLCPCB Part #
C6260741
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 0.8pF~16pF 28.17mm 800@20MHz Plugin Trimmers, Variable Capacitors ROHS