GFC16000
Extended
Manufacturer
Sprague Goodman Elec
MFR.Part #
GFC16000
JLCPCB Part #
C6260698
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 1pF~16pF 750@20MHz 9.93mm Plugin Trimmers, Variable Capacitors ROHS