GEN28000
Extended
Manufacturer
Sprague Goodman Elec
MFR.Part #
GEN28000
JLCPCB Part #
C6564445
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 16.66mm 1pF~28pF 350@20MHz 插件 Trimmers, Variable Capacitors ROHS