GAA6R001
Extended
Manufacturer
Sprague Goodman Elec
MFR.Part #
GAA6R001
Description
-65℃~+125℃ 0.6pF~6pF 12.2mm 250V 5000@100MHz - Trimmers, Variable Capacitors ROHS