TZB4Z250BA10R01
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
TZB4Z250BA10R01
Description
-25℃~+85℃ 3.2mm 300@1MHz 4pF~25pF 50V - Trimmers, Variable Capacitors ROHS