GAA3R501
Extended
Manufacturer
Sprague Goodman Elec
MFR.Part #
GAA3R501
Description
-65℃~+125℃ 0.35pF~3.5pF 12.2mm 5000@100MHz - Trimmers, Variable Capacitors ROHS