30KP100CA
Extended
Manufacturer
Solid State System
MFR.Part #
30KP100CA
JLCPCB Part #
C6380974
Package
Plugin
Description
-55℃~+175℃ 100V 10uA 111V 162V 186A@10/1000us 30kW@10/1000us Bidirectional TVS Plugin ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS