EM4015LW-38C10NF
Extended
Manufacturer
Soberton Inc.
MFR.Part #
EM4015LW-38C10NF
Description
-38dB@±3dB 1.6mm 1V~10V 2.2kΩ 4mm 500uA 58dB Omnidirectional - Microphones ROHS