SL65N10Q
Extended
Manufacturer
Slkor(SLKORMICRO Elec.)
MFR.Part #
SL65N10Q
JLCPCB Part #
C781313
Package
DFN-8(5x6)
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 100V 2.4V 247pF 4.708nF 65A 75nC@4.5V 89W DFN-8(5x6) MOSFETs ROHS