SL60N10Q
Extended
Manufacturer
Slkor(SLKORMICRO Elec.)
MFR.Part #
SL60N10Q
JLCPCB Part #
C781314
Package
PDFN-8(5x6)
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 100V 12pF 2.4V 29nC@4.5V 56.5W 8mΩ@10V PDFN-8(5x6) MOSFETs ROHS