SI51214-B13171-GM
Extended
Manufacturer
Skyworks Solutions
MFR.Part #
SI51214-B13171-GM
JLCPCB Part #
C3608338
Package
TDFN-6(1.2x1.4)
Description
-40℃~+85℃ 1.71V~1.89V 133MHz 2 TDFN-6(1.2x1.4) Clock Generators, PLLs, Frequency Synthesizers ROHS