AAT3221IJS-2.5-T1
Extended
Manufacturer
Skyworks Solutions
MFR.Part #
AAT3221IJS-2.5-T1
JLCPCB Part #
C3751236
Package
SC-70-5
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 1.1uA 150mA 2.5V 255mV@(100mA) 350uVrms 5.5V 50dB@(100Hz) Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection Positive SC-70-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS