SP80N03BGHNK
Extended
Manufacturer
Siliup
MFR.Part #
SP80N03BGHNK
JLCPCB Part #
C22466785
Package
PDFN-8L(5x6)
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 110A 120W 26pF 3.3mΩ@10V 3V 4.36nF 42nC@10V 500pF 80V N-Channel PDFN-8L(5x6) MOSFETs ROHS