SP60N13GDP8
MFR.Part #
SP60N13GDP8
JLCPCB Part #
C22466780
Package
SOP-8L
Description
-55℃~+150℃ 1.8V 10A 10pF 13.5mΩ@10V 15.9nC@10V 2 N-Channel 235pF 3.5W 60V 940pF N-Channel SOP-8L MOSFETs ROHS