SP60N05GTH
MFR.Part #
SP60N05GTH
JLCPCB Part #
C22466769
Package
TO-252
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.6V 19pF 2.304nF 37.5nC@10V 4.8mΩ@10V、5.5mΩ@4.5V 60V 660pF 78W 90A N-Channel TO-252 MOSFETs ROHS