SP60N03HTQ
MFR.Part #
SP60N03HTQ
JLCPCB Part #
C41355055
Package
TO-220
Description
-55℃~+150℃ 130A 154nC@10V 220W 3V 3mΩ@10V 433pF 587pF 60V 7.52nF TO-220 MOSFETs ROHS