SP010N07AGTH
MFR.Part #
SP010N07AGTH
JLCPCB Part #
C22466792
Package
TO-252
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.7V 1.942nF 100V 100W 12pF 388pF 6.7mΩ@10V、8.7mΩ@4.5V 67nC@10V 80A N-Channel TO-252 MOSFETs ROHS