SP40P65NJ
MFR.Part #
SP40P65NJ
JLCPCB Part #
C41355202
Package
PDFN-8L(3x3)
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 1.7V 12A 15W 40V 41pF 520pF 52pF 65mΩ@10V、85mΩ@4.5V 9nC@10V PDFN-8L(3x3) MOSFETs ROHS