SP60N10GDNK
MFR.Part #
SP60N10GDNK
JLCPCB Part #
C22466776
Package
PDFN-8L(5x6)
Description
-55℃~+150℃ 1.35nF 1.6V 10mΩ@10V、13mΩ@4.5V 2 N-Channel 25pF 27.9nC@10V 310pF 35A 55W 60V PDFN-8L(5x6) MOSFETs ROHS