SP30N04NJ
MFR.Part #
SP30N04NJ
JLCPCB Part #
C41354864
Package
PDFN-8L(3x3)
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.788nF 1.8V 180pF 225pF 28W 30V 4.2mΩ@10V、5.7mΩ@4.5V 50A 52.8nC@10V N-Channel PDFN-8L(3x3) MOSFETs ROHS