SP60N08HTH
MFR.Part #
SP60N08HTH
JLCPCB Part #
C41355060
Package
TO-252-2L
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 110W 210pF 290pF 37nC@10V 3V 4nF 60V 70A 8mΩ@10V TO-252-2L MOSFETs ROHS