SP025N18GHTQ
Extended
Manufacturer
Siliup
MFR.Part #
SP025N18GHTQ
JLCPCB Part #
C22466819
Package
TO-220-3L
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 18mΩ@10V 18pF 250V 280W 290pF 3.5V 60A 70nC@10V 9.824nF N-Channel TO-220-3L MOSFETs ROHS