SP20D120CTU
Extended
Manufacturer
Siliup
MFR.Part #
SP20D120CTU
JLCPCB Part #
C49257264
Package
TO-263-2L
Description
-55℃~+175℃ 1 Independent 1.2kV 1.7V@20A 175A 20A 20uA@1200V TO-263-2L SiC Diodes ROHS