SIT8924AA-18-33N-16.000000E
MFR.Part #
SIT8924AA-18-33N-16.000000E
JLCPCB Part #
C1161368
Description
-40℃~+125℃ 16MHz 3.3V 4.8mA LVCMOS、LVTTL ±30ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS