SIT8918AE-23-18E-25.000000D
MFR.Part #
SIT8918AE-23-18E-25.000000D
JLCPCB Part #
C1160150
Description
-40℃~+105℃ 1.8V 25MHz 4mA LVCMOS、LVTTL ±50ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS