SIT8920AM-23-33E-100.000000D
MFR.Part #
SIT8920AM-23-33E-100.000000D
JLCPCB Part #
C1160960
Description
-55℃~+125℃ 100MHz 3.3V 4.5mA LVCMOS、LVTTL ±50ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS