SIT1618AE-71-33E-40.000000E
MFR.Part #
SIT1618AE-71-33E-40.000000E
JLCPCB Part #
C1234424
Description
-40℃~+105℃ 3.3V 4.7mA 40MHz LVCMOS、LVTTL ±20ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS