SIT8918AE-12-33E-19.200000E
MFR.Part #
SIT8918AE-12-33E-19.200000E
JLCPCB Part #
C1160780
Description
-40℃~+105℃ 19.2MHz 3.3V 4.5mA LVCMOS、LVTTL ±25ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS