SIT8918AA-32-33E-27.120000T
MFR.Part #
SIT8918AA-32-33E-27.120000T
JLCPCB Part #
C1234510
Description
-40℃~+125℃ 27.12MHz 3.3V 4.5mA LVCMOS、LVTTL ±25ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS